Yapıştırma

NONWOVEN SİSTEMLERİ
PAKETLEME SİSTEMLERİ
ÜRÜN BİRLEŞTİRME SİSTEMLERİ
KAĞIT VE KARTON İŞLEME SİSTEMLERİ
WEB KAPLAMA SISTEMLERI

Endüstriyel Kaplamalar

TOZ BOYA ÇÖZÜMLERİ
YAŞ BOYA SİSTEMLERİ
METAL KUTU KAPLAMA VE KÜRLEME ÇÖZÜMLERİ
OTOMOTİV ÇÖZÜMLERİ

İleri Teknoloji
Filtre imalatı


Nordson dağıtım sistemleri; filtre üreticilerine poliamid, plastisol, üretan, silikon ve diğer yüksek performanslı materyallerin kullanımıyla filtre contalama bağlama ve kapama uygulamalarında verimliliğin artmasını sağlar. Ayrıca, filtre laminasyonu içinde sistemler mevcuttur.

  • Otomatik yerinde köpüren conta üreten FoamMix ve Foammelt sistemlerin kullanımıyla insan gücüne dayanan manuel ağırlıklı ebatlanmış ya da köpüklü bant conta uygulamalarını bertaraf eder.
  • Foammix sistem kullanımıyla filtre kıvrımları ve ağır sanayii radyal filtreler için uygulanan köpüklendirilmiş nokta atımlar ile  yapıştırıcı malzeme maliyetlerini düşürür.
  • Duşbaşlığı tipi nozzle donanımlı AG900 tabanca kullanımı ile yağ filtresi başlığına plastisol uygulamada ki  substrat kapsamını geliştirir.
  • Blue seri eriticiler ve Universal CF nozül, slot veya nokta atım tabancaları ile tek kullanımlık HVAC hava filtre birleşkelerinde güvenilir dağılımı başarır.
  • Dereceli eritme prosesi sağlayan EX seri sıcak tutkal extrüder kullanımı ile yüksek sıcaklıkta sıcak tutkal ve poliamid yapıştırıcıların bağ oluşturma kabiliyetini geliştirir ve malzemelerin temel özelliklerini korumalarını sağlar.
  • geleneksel sıcak tutkal dağıtım sistemlerinin üstüne, homojen ve sıkı hücreli köpük oluşturan ultra FoamMix applikatörler performans ve üretim faydaları sunar
  • Devamlı sürme uygulamalarında yoğun ve dağınık paternlerde spray atış yapan tıkanmaya dayanıklı Universal Signature spray nozüller ile laminasyon verimliliğini geliştirir.
   

AAT Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş.
ATatürk Mahallesi, Vatan Caddesi, No:43
34784 Ataşehir, İstanbul
TEL: 0216 456 9620 FAX: 0216 456 9626
.