Yapıştırma

NONWOVEN SİSTEMLERİ
PAKETLEME SİSTEMLERİ
ÜRÜN BİRLEŞTİRME SİSTEMLERİ
KAĞIT VE KARTON İŞLEME SİSTEMLERİ
WEB KAPLAMA SISTEMLERI

Endüstriyel Kaplamalar

TOZ BOYA ÇÖZÜMLERİ
YAŞ BOYA SİSTEMLERİ
METAL KUTU KAPLAMA VE KÜRLEME ÇÖZÜMLERİ
OTOMOTİV ÇÖZÜMLERİ

İleri Teknoloji
Ayakkabı imalatı


Nordson; taban birleştirme, üst kısım birleştirme, kalıp enjeksiyonu ve geçici birleştirmeyi içeren ayakkabı uygulamalarında kalite ve verimliliği arttıran birçok çeşit sıcak tutkal dağıtım sistem seçenekleri sunar.

  • Universal CF nozül ve BM serisi veya Durapail eritici varil kullanan reaktif sıcak tutkal ile ihtiyaç duyulan yapıştırıcı miktarı azalır, malzemelerin uyumu optimize edilir ve malzemeler arası bağ kuvvetlendirilir. 
  • Üst kısım birleştirme uygulamalarında ip ve çubuk formunda tutkallar yerine BM serisi, Durapail veya MC serisi reaktif eriticiler; Durablue eriticiler; ve FP200, Ad41 el tabancaları ve Classicblue otomatik tabanca uygulamaları verimliliği arttırır.
  • Kısa topuk ve taban ekleme uygulamaları için Foammix dağıtım sistemi ile kalıp enjeksiyon kontrolünü ve malzemenin mekanik özelliklerini arttırır.
  • Durablue eriticiler, FP200 el tabancası veya AD41 tabancalar ile basınca duyarlı sıcak tutkal kullanımı; ayakkabı parçalarının kalıcı dikişten önceki geçici birleştirme uygulaması için verimi arttırır.
   

AAT Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş.
ATatürk Mahallesi, Vatan Caddesi, No:43
34784 Ataşehir, İstanbul
TEL: 0216 456 9620 FAX: 0216 456 9626
.