Yapıştırma

NONWOVEN SİSTEMLERİ
PAKETLEME SİSTEMLERİ
ÜRÜN BİRLEŞTİRME SİSTEMLERİ
KAĞIT VE KARTON İŞLEME SİSTEMLERİ
WEB KAPLAMA SISTEMLERI

Endüstriyel Kaplamalar

TOZ BOYA ÇÖZÜMLERİ
YAŞ BOYA SİSTEMLERİ
METAL KUTU KAPLAMA VE KÜRLEME ÇÖZÜMLERİ
OTOMOTİV ÇÖZÜMLERİ

İleri TeknolojiNordson; otomotiv, kamyon, otobüs, traktör ve uçak parçaları imalatçılarına ürün kalitesini geliştirme ve verimliliği arttırma konularında yardımcı olmak için geniş kapsamlı tutkal dağıtım ekipmanları sunar. Otomatik yerinde köpüren conta üreten FoamMix ve Foammelt sistemlerin kullanımıyla insan gücüne dayanan manuel ağırlıklı ebatlanmış ya da köpüklü bant conta uygulamalarını bertaraf eder. İmalat verimini geliştirmek için uygulamaya özel  geniş kapsamlı tabanca ve eritici seçenekleri mevcuttur.

Nordson tutkal dağıtım sistemlerini kullanan tipik uygulamalar aşağıda listelenmiştir;

Nordson UV kürleme dağıtım sistemleri işlem süresini hızlandırır, daha az enerjiye ihtiyaç duyar ve ürün performansını arttırır. Nakliye araçları imalatı için sıcak tutkal, PUR ve soğuk tutkal, tek parça ve iki parça silikon ve form-in-place contayı içeren tüm dağıtılmış malzemeler için güvenilir ve anlık kürün ek değerini sağlar.

Nordson otomotiv grubu sistemleri ve tecrübesi; ağır kamyon, ve nakliye endüstrisinin yanında otomotiv imalatında da soğuk tutkal yapısal yapıştırıcılar ve dolgu malzemesi uygulamaları için çözümler sunar.

   

AAT Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş.
ATatürk Mahallesi, Vatan Caddesi, No:43
34784 Ataşehir, İstanbul
TEL: 0216 456 9620 FAX: 0216 456 9626
.