Yapıştırma

NONWOVEN SİSTEMLERİ
PAKETLEME SİSTEMLERİ
ÜRÜN BİRLEŞTİRME SİSTEMLERİ
KAĞIT VE KARTON İŞLEME SİSTEMLERİ
WEB KAPLAMA SISTEMLERI

Endüstriyel Kaplamalar

TOZ BOYA ÇÖZÜMLERİ
YAŞ BOYA SİSTEMLERİ
METAL KUTU KAPLAMA VE KÜRLEME ÇÖZÜMLERİ
OTOMOTİV ÇÖZÜMLERİ

İleri Teknoloji
Ahşap işleri ve Mobilya imalatı


Nordson, mutfak tezgahı imalatı; dolap; ahşap mobilya, ofis mobilyası ve sergi mobilyalarında verimi arttıran sıcak tutkal, reaktif tutkal ve dolgu malzemeleri için çok çeşitli dağıtım ekipman seçenekleri sunar. Kenar bantlama, laminasyon, profil sarma; ve trim, ek yeri ve dokuma bağlama uygulamaları tipik uygulamalardır.

  • EB60V kenar bantlama sürme kafası , BM serisi ve Durapail ertici varil, ve MC serisi eriticiler ile kenar bantlama verimini arttırır.
  • Miniedge ayarlanabilir tutkal kenar bantlama sistemi ile  küçükten orta boya kenar kıvırıcıların bakımını ve işletimini kolaylaştırır.
  • Blue serisi eritici, BM serisi ve Durapail eritici varil, AD serisi ve FP200 serisi el tabancası, ve Universal CF nozül ile farklı malzemelerin laminasyonunu kolay hale getirir.
  • PW serisi profil sarma tabancaları, Blue serisi eriticiler, BM serisi ve Durapail eriticiler ve MC serisi eriticiler ile yüksek kalite kaplama sağlar
  • PF60V  sürme kafası ile biçim verme sonrası üretim esnekliğini başarır.
  • Ergonomik AD serisi ve FP-200 el tabancaları ile bağlama uygulamalarında kullanım kolaylığı ve operatör rahat kullanımını sağlar.
   

AAT Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş.
ATatürk Mahallesi, Vatan Caddesi, No:43
34784 Ataşehir, İstanbul
TEL: 0216 456 9620 FAX: 0216 456 9626
.