AAT Makina San. ve Tic. A.Ş.
 
AAT Makina

Ayakkabı imalatı

Nordson; taban birleştirme, üst kısım birleştirme, kalıp enjeksiyonu ve geçici birleştirmeyi içeren ayakkabı uygulamalarında kalite ve verimliliği arttıran birçok çeşit sıcak tutkal dağıtım sistem seçenekleri sunar.

  • Universal CF nozül ve BM serisi veya Durapail eritici varil kullanan reaktif sıcak tutkal ile ihtiyaç duyulan yapıştırıcı miktarı azalır, malzemelerin uyumu optimize edilir ve malzemeler arası bağ kuvvetlendirilir. 
  • Üst kısım birleştirme uygulamalarında ip ve çubuk formunda tutkallar yerine BM serisi, Durapail veya MC serisi reaktif eriticiler; Durablue eriticiler; ve FP200, Ad41 el tabancaları ve Classicblue otomatik tabanca uygulamaları verimliliği arttırır.
  • Kısa topuk ve taban ekleme uygulamaları için Foammix dağıtım sistemi ile kalıp enjeksiyon kontrolünü ve malzemenin mekanik özelliklerini arttırır.
  • Durablue eriticiler, FP200 el tabancası veya AD41 tabancalar ile basınca duyarlı sıcak tutkal kullanımı; ayakkabı parçalarının kalıcı dikişten önceki geçici birleştirme uygulaması için verimi arttırır.