AAT Makina San. ve Tic. A.Ş.
 
AAT Makina

Değiştirilebilir keçe sistemleri

Nordson sıcak tutkal sistemleri, whether stripping uygulamalarında imalat maliyetlerini düşürür ve ürün kalitesini arttırır.

Biçimlenebilen Dolgu 

içi boş tüp veya köpük kablo yerine sıcak tutkal kullanımı bulbun daha verimli ve tutarlı doldurulmasını sağlar. Geleneksel aparatlar takılarak yapılan zaman kaybına sebep olan manuel işlemler yerine Nordson sistemleri kullanılır. Otomatize tutkal enjeksiyonu tutarlı ve doğru plug yerleştirilmesini sağlar ve çoklu plug boylarına ihtiyacı ortadan kaldırır.

Kanal doldurma 

Nordson dağıtım sistemleri ile kesin ve tutarlı kanal doldurma mümkündür.
Hat hızını ölçüm kontrolü yeteneği ile doğru nokta ölçüleri ve programa müdahale edilebilmesine olanak sağlar. Soygaz ve tutkalın karışmasını sağlayan Nordson köpükleme prosesi whether strip performansını arttırırken malzeme maliyetlerini azaltır.

Biraraya toplama 

Nordson sistemler daha verimli ve çevre dostu toplanma prosesine yardımcı olur. Solvent bazlı, çift kompenantlı reaktif tutkallar yerine sıcak tutkal kullanımı VOC yayma konularına hitap eder. Yüksek kontröllü tutkal prosesi ürün kalitesini arttırır ve tutkal kürleme fırınlarına ihtiyacı elimine ederek maliyeti azaltır.

Nordson sistemlerin kullanılması ile ürün kalitesi , verimlilik artar, ve mazleme ve atık miktarı azalır. Prometer VDK dağıtım modülü ile BM 200 eritici varil; tutkal, bütil veya dolgu malzemesi uygulamalarında  doğru miktarın doğru noktaya iletilmesini sağlar.

Bu sistem, daha hızlı kürleşme ve düşük ağırlık için kapalı hücre köpük elde etmek adına FoamMix sistem ile birlikte kullanılabilir.